Praca w wakacjenonstop.pl
Jesteśmy internetowym biurem o ogólnopolskim zasięgu oraz dużym potencjale rozwoju. Nasz cel to stworzenie największego portalu internetowego w zakresie podróży, oraz budowa sieci stacjonarnej. Wyróżnia nas umiejętność wyszukiwania najlepszych ofert wakacyjnych oraz kompleksowa obsługa, świadczona na najwyższym poziomie. Nie szukamy jedynie ludzi do pracy, ale osób, dla których podróże to pasja!


Szukamy osób, które chcą współtworzyć naszą firmę.

Potrafisz wyszukiwać tanie rozwiązania podróżnicze? Chętnie pomagasz innym w przygotowaniu tanich wakacji?


Szukasz dodatkowego zarobku?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe napisz do nas na adres rekrutacja@wakacjenonstop.pl. Wyślij informację czym się zajmujesz, pokaż swoje przykładowe rozwiązania wakacyjne i napisz dlaczego powinniśmy nawiązać z Tobą współpracę. Szukamy osób, które będą wyszukiwać dla nas najtańszych połączeń lotniczych, hoteli i innych opcji wakacyjnych dla naszych klientów uzyskując za to prowizję od realizacji. Czekamy na Twojego maila, a być może będziesz miał okazję współtworzyć najszybciej rozwijającą się firmę wakacyjną.
Wszystkie hasła są szyfrowane, dlatego nie możemy PRZYPOMNIEĆ dla Ciebie hasła.
Jeżeli go nie pamiętasz, bez żadnego problemu wygenerujemy nowe (losowe) hasło i prześlemy na adres e-mail podłączony do Twojego konta. Twoje hasło zostanie zresetowane natychmiast po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszenia.

Wszelkie problemy z obsługą konta należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze technicznej, tylko wtedy możemy zagwarantować szybkie usunięcie problemu.

Nie pamiętasz swojego hasła? W prosty sposób możesz je zresetować, system prześle na Twojego maila nowe hasło.
Kliknij tutaj, aby przejść do resetowania hasła
Kilkadziesiąt sekund potrzebujesz, aby stworzyć konto w naszym serwisie. Komplet danych adresowych wprowadzisz później, w momencie pierwszej rezerwacji. Jeżeli nie masz czasu, nie wymyślaj swojego hasła teraz, pozostaw puste pola, a system automatycznie wygeneruje dla Ciebie hasło i prześle na adres e-mail.