Chorwacja / Dalmacja Południowa
LATO 2018
 
Podoba Ci się ta oferta?
Nie czekaj, bo ktoś sprzątnie Ci ją tuż sprzed nosa! Dobre oferty często znikają w przeciągu kilkudziesięciu minut od publikacji. Kliknij i przejdź dalej, aby skontaktować się z naszym konsultantem.
Wstępna rezerwacja jest bezpłatna!!
Nowy, nowoczesny, bardzo gustownie urządzony hotel. Obiekt doskonale prowadzony przez rodzinę posiada również świetną tawernę przy plaży, w której serwuje najlepsze owoce morza w okolicy. Ambicją właścicieli jest najwyższa jakość i zadowolenie Klienta.Warte uwagi: napoje do kolacjiw cenie imprezy.Polecamy!
Drvenik, w którym znajduje się hotel Ivando, jest atrakcyjnym turystycznym miasteczkiem, położonym pomiędzy stromymi zboczami góry Biokovo a przepięknym wybrzeżem Makarskiej Riwiery. Miasto rozlokowało się w dwóch zatokach: Gornja Vala i Donje Vala. Hotel znajduje się w zatoce Gornja Vala, natomiast w części Donje Vala jest przystań promowa, z której, kilka razy dzienne odpływa prom na WyspęHvar. W pobliżu hotelu, przy plaży znajduje się promenada z wieloma atrakcjami turystycznymi, sklepami, kawiarniami, restauracjami. Drvenik położony jest w połowie drogi między Splitem a Dubrownikiem. Transfer z lotniska w Dubrowniku trwa ok3 - 3,5 godziny.

Plaża:
Hotel znajduje się ok 50 m od żwirkowej plaży, częściowo zacienionej przez drzewa piniowe. Łagodne zejście do wody.

Do dyspozycji gości:
Recepcja, sejf w recepcji.

Pokoje:
Komfortowo i ze smakiem urządzone, nowe pokoje dwuosobowe, z możliwością dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka. Pokoje rozmieszczone w budynku głównym z restauracją, oraz budynku bocznym,wyposażone są w łazienkę, klimatyzację, TV-SAT, lodówkę.

Program sportowy i animacyjny:
W Drveniku można uprawiać można sporty wodne (rowerki wodne, motorówki, narty wodne czy skutery), dodatkowo płatne. W pobliżu są również boiska do koszykówki czy piłki nożnej.
Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego bufetu, kolacje: bufet sałatkowy, zupa, danie główne - wybór z menu, deser i napój do wyboru: piwo, wino lub napoje bezalkoholowe


Wszystkie hasła są szyfrowane, dlatego nie możemy PRZYPOMNIEĆ dla Ciebie hasła.
Jeżeli go nie pamiętasz, bez żadnego problemu wygenerujemy nowe (losowe) hasło i prześlemy na adres e-mail podłączony do Twojego konta. Twoje hasło zostanie zresetowane natychmiast po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszenia.

Wszelkie problemy z obsługą konta należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze technicznej, tylko wtedy możemy zagwarantować szybkie usunięcie problemu.

Nie pamiętasz swojego hasła? W prosty sposób możesz je zresetować, system prześle na Twojego maila nowe hasło.
Kliknij tutaj, aby przejść do resetowania hasła
Kilkadziesiąt sekund potrzebujesz, aby stworzyć konto w naszym serwisie. Komplet danych adresowych wprowadzisz później, w momencie pierwszej rezerwacji. Jeżeli nie masz czasu, nie wymyślaj swojego hasła teraz, pozostaw puste pola, a system automatycznie wygeneruje dla Ciebie hasło i prześle na adres e-mail.